چهارشنبه, 29 شهریور 1396
شناسه خبر:839

اطلاعیه ستاد مدیریت بحران شهرداری پیرانشهر - 95/9/24

  • انداز قلم

اطلاعیه مهم و فوری 

اطلاعیه مهم و فوری 

اطلاعیه ستاد مدیریت بحران شهرداری پیرانشهر

با توجه به پیش بینی های هواشناسی شهرستان در خصوص بارندگی بصورت برف همراه با وزرش باد و کاهش دمای هوا در روزهای پنج شنبه و جمعه توجه کلیه شهروندان و رانندگان عزیز را به رعایت نکات ذیل معطوف می دارد :
*ترجیحا از رفت و آمد با خودروی شخصی غیر از موارد ضروری اجتناب شود و شهروندان عزیز از وسایط عمومی که آماده خدمت گذاری خواهند بود استفاده نمایند .


*از توقف و پارک اتومبیل در معابر عمومی ( خیابان و کوچه ) اجتناب گردد تا عملیات اکیپ برف روبی و نمک پاشی دچار اختلال نشود .


*با توجه به شرایط جوی و اقلیمی شهر پیرانشهر و برودت هوا در ساعات اولیه صبح روزهای بارندگی و همزمان آغاز بکار ادارات و سایر نهادهای خدماتی و اجرای عملیات نمک پاشی و برف روبی از شهروندان تقاضا می شود از خارج کردن اتومبیل شخصی تا حداقل ساعت 10 صبح خودداری نمایند . 


*از شهروندان عزیز تقاضا می شود از برف روبی بام خانه ها و ریختن برف پیاده روی جلوی مغازه ها به معابر عمومی بعد از برف روبی جدا خودداری نمایند .


*رانندگان عزیز در روزهای برفی همراه با پدیده یخبندان نکات ایمنی را رعایت نموده و بدون زنجیر چرخ در داخل شهر تردد ننمایند ، بدیهی است پلیس راهنمایی و رانندگی با رانندگان متخلف برخورد خواهند کرد . 


*عملیات نمک پاشی و برف روبی برابر برنامه ریزی قبلی توسط چندین اکیپ شهرداری بر حسب اولویت معابر اصلی – فرعی و مراکز حساس انجام می شود ، از شهروندان عزیز تقاضا می شود ضمن حفظ آرامش و سعه صدر از تماس های غیرضروری خودداری نمایند . 


*شهروندان عزیز در موارد ضروری با شماره تلفن های 44223602 و 44223603 و 44239595 و 44229103 تماس حاصل فرمایند .
ستاد مدیریت بحران شهرداری پیرانشهر  
 

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

آتش نشانی و خدمات ایمنی

برگزاری کلاس های تئوری و عملی اطفاء حریق

برگزاری کلاس های تئوری و عملی اطفاء حریق

برگزاری کلاس تئوری و عملی اطف...

عملکرد شهرداری پیرانشهر سال 95

اهم عملکرد دولت یازدهم

اطلاعیه و آگهی

آمار بازدید

امروز13
این ماه3896
کل193112

3
آنلاین
چهارشنبه, 29 شهریور 1396 02:10
طراحی شده توسط CoalaWeb

محبوب ترین مطالب سایت

پنل بنرها

آخرین نظرات

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید