چهارشنبه, 29 شهریور 1396
شناسه خبر:914

کشف محل اسکان ۲۴ گدای حرفه ای در پیرانشهر به همراه مقادیری پول توسط شهرداری

  • انداز قلم

کشف محل اسکان ۲۴ گدای حرفه ای در پیرانشهر به همراه مقادیری پول

 مسئول روابط عمومی شهرداری پیرانشهر گفت : 24 متکدی در یک روز در پیرانشهر جمع آوری شد و جمع آوری متکدیان از سطح شهر پیرانشهر تا آخرین نفر ادامه خواهد داشت.
 بالقچی  با اعلام این خبر گفت:با توجه به اعتراضات بیشمار همشهریان پیرانشهری و ایجاد فضای نامناسب و زشتی که به واسطه وجود تعداد زیادی از متکدیان در سطح شهر پیرانشهر به وجود آمده بود، عوامل شهرداری در یک اقدام به موقع نسبت به جمع آوری متکدیان از سطح شهر پیرانشهر اقدام نمودند. 
وی ادامه داد: جمع آوری متکدیان مدت زمان طولانی است که به یکی از مطالبات مردم پیرانشهر تبدیل شده است متکدیانی که مشخص نبود از کدام منطقه کشور به پیرانشهر آمده و مشغول به تکدی گری هستند.
کمال بالقچی اظهار داشت: عوامل شهرداری با اطلاع و هماهنگی نیروی انتظامی و دادستان شهرستان در روز دوشنبه( 26 تیرماه)  نسبت به جمع آوری تعداد 24 نفر از متکدیان سطح شهر اقدام نمود.
وی اضافه کرد: این اقدام پس از کشف محل اسکان متکدیان در منزل مسکونی واقع در حاشیه شهر انجام و سپس به کمپی در شهرستان میاندواب منتقل شدند.
بالقچی در ادامه افزود: با پیگیری های انجام شده مشخص شد که این متکدیان از اهالی سیستان و بلوچستان بوده و از محل اسکان این افراد مقداری پول یافت شد که پس از مصادره تحویل کمیته امداد امام خمینی پیرانشهر گردید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

آتش نشانی و خدمات ایمنی

برگزاری کلاس های تئوری و عملی اطفاء حریق

برگزاری کلاس های تئوری و عملی اطفاء حریق

برگزاری کلاس تئوری و عملی اطف...

عملکرد شهرداری پیرانشهر سال 95

اهم عملکرد دولت یازدهم

اطلاعیه و آگهی

آمار بازدید

امروز13
این ماه3896
کل193112

3
آنلاین
چهارشنبه, 29 شهریور 1396 02:08
طراحی شده توسط CoalaWeb

محبوب ترین مطالب سایت

پنل بنرها

آخرین نظرات

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید